english iletişim
 


DynaWell L-Spine
Kompresyon Cihazı

İsveç menşeyli lomber spinal kompresyon sistemi DynaWell, Bilgisayarlı Tomografi ve Manyetik Rezonans Görüntüleme'nin, tıp teknolojisi alanındaki etkinliğini artıran, lomber omurga hastalıklarının tanısını kolaylaştıran bir kompresyon cihazıdır. Temel amacı, hastaların siyatalji ve nörojenik klaudikasyondan kurtulmalarına yardım etmektir.

DynaWell lomber spinal kompresyon sistemi, bugün sizlerin karşılaşmakta olduğunuz sorunların aynılarıyla karşılaşmış bir spinal cerrah ve radyolog tarafından geliştirilmiştir.

Hastalar, yüklenmemiş, konvansiyonel psoas relaks pozisyonda (PRP) incelenirken, spinal kanal darlıkları sıklıkla gözden kaçar. Buna karşın, hastalar hafif ekstansiyonda ve aksiyal kompresyon uygulanarak incelendiğinde, birçok patolojik bulgu görünür hale gelir.

Sırtüstü pozisyondaki hastaların, ayakta pozisyonlarını simule eden, pek çok BT ve MRG cihazıyla uyumlu olan DynaWell lomber spinal kompresyon sistemi, doktorlara daha güçlü tanı araçları sunarak, daha güvenli, doğru ve maliyet-etkin tedaviler yapılmasına olanak sağlar.

Örneğin, DynaWell L-Spinal'ı kullanarak spinal kanal stenozunu, rutin yüklemesiz incelemeden %60-70 daha fazla oranda saptama olanağınız var. Sözedilen pozitif sonuçlara dayanarak, Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA), DynaWell'i lumbar spinal hastalıklarda kullanılması amacıyla 1999 yılında onaylamıştır. [www.dynawelldiagnostics.com]

Doğru tanı, daha sağlıklı bir yaşam olanağı sağlar.

[Detaylar]


 
 
Anasayfa | Şirket Profili | DynaWell L-spinal/Kompresyon Cihazı | Referanslar | Cihazın Bulunduğu Yerler | Bizden Haberler | İletişim

© Copyright 2010 Ultraform